UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2018-10-08

Wago CSI2* Wrocław

Na rozpoczęcie sezonu halowego Sławomir Uchwat oraz Bibiana Kędzior wybrali się na zawody międzynarodowe do Wrocławia. 

Bibiana Kędzior udanie pokonywała parkury na Casiquiare w konkursach małej rundy (120/125cm) zdobywając kolejne doświadczenie. 

Sławomir Uchwat trzy krotnie wyjeżdżał do dekoracji. W piątek zdobywając 5 miejsce w małej rundzie na koniu Guzzi - V. Koń ten w konkursach małej rundy nie popełnił żadnego błędu zajmując za każdym razem płatne miejsca.

Bardzo dobrze spisał się również 6-cio letni Haston Nita, który w finale rundy młodych koni zajął trzecie miejsce. W rozgrywce tego konkursu wystartowało 9 par. Szybszy okazał się tylko Jarosław Skrzyczyński i Hubert Kierznowski.

Q7 na rozpoczęcie sezonu wystartował w finale średniej rundy (130/135cm ). Uzyskany czas wystarczył na zajęcie 7 miejsca.

Wyniki TUTAJ

 

Guzzi V bezbłędnie przez 3 dni w konkursach małej rundy

 

Q7 w pięknym stylu pokonał finał średniej rundy

 

Haston Nita wywalczył 3 miejsce w konkursie Talent Roku 2018


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki