UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2008-06-10

II International Horse Festiwal - Chorzów 2008

W czasie, gdy Sławomir Uchwat uczestniczył w zawodach CSIO**** w Poznaniu, Robert wraz ze swoimi zawodniczkami walczyli na zawodach w Chorzowie. Frekfencja przerosła oczekiwania organizatorow, do poszczególnych konkursów zapisało się ponad 100 koni. Pojawiła sie czołówka polskiego jeździectwa więc zmagania zawodników były tym bardziej emocjonujące.

Do Chorzowa Robert zabrał ze sobą dwa sześciolatki: Rivaldo, który startował w konkursach N i C oraz Coevita na konkursy P i N. Oba konie prezentowały dobrą formę, czego potwierdzeniem jest zdobyta 3 lokata w konkursie klasy N/N1 - konkursie finałowym, przez Coevita.

Również zawodniczki Roberta pokazały bezbłędne przejazdy w konkursach klasy L i P (Katarzyna Darłak i Colins) oraz N i C (Joanna Cebulak na Animo W i Asterixsie).

 

Obecnie zawodnicy Uchwatteam (Robert, Sławek i Katarzyna Uchwat) i JKS Pogórze (Joanna Cebulak, Katarzyna Darłak i Jagoda Strzępek) udali się na ZR do Radruża - trzymamy kciuki za zerowe przejazdy!!!


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki