UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
14-16.09.2007

ZO Warszawa


 

W dniach 14-15.09 odbywały się ogólnopolskie zawody  o Memoriał Armii Krajowej i Memoriał mjr. Wiktora Olędzkiego na hipodromie Sekcji Jeździeckiej Skoków „Legia”w Warszawie.

Uchwatteam brał udział w zawodach w składzie Robert Uchwat na koniach Rivaldo i Coevit PG oraz Sławomir Uchwat na koniach Sumak, Flameco, Cyprys i Orinoko W.

Najlepszym koniem Uchwatteam-u na tych zawodach okazał się 5-cio letni Sumak, który przez wszystkie dni nie popełnił ani jednego błędu w konkursach klasy „N”. W dwóch z nich zwyciężył a raz był trzeci! Jego rówieśnik – wałach Flamenco miał za każdym razem po jednej zrzutce. Orinoko W w  piątkowym konkursie Małej Rundy zajął 4 miejsce, w Dużej Rundzie miał 4 pkt karne. W sobotę Orinoko konkurs o wysokości 140 cm pokonał bez problemów ale druga faza to zwiększone tempo przypłacone dwoma zrzutkami. Ostatni dzień zawodów to dla Orinoko i Sławka kolejne doświadczenie w konkursie Grand Prix. Pierwszy nawrót to  bardzo dobra jazda Sławka ale dwa minimalne błędy to dwie zrzutki i ostatecznie 13 miejsce w tym najważniejszym konkursie zawodów.

Zwycięstwo w konkursie Grand Prix zdobył niedościgniony na tych zawodach Łukasz Jończyk na Risoptinie.


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki