UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-09-09

Mistrzostwa Polski Południowej - Ochaby 2007

W dniach 7-9.09. odbyły się 30-ste już z kolei Mistrzostwa Polski Południowej. Sławek zabrał ze sobą swoje 2 najlepsze konie : Orinoko W i Spota. Z Klubu JKS „Pogórze” pojechała również Aleksandra Cebulak na koniu Fanga zajmując 11 miejsce w mistrzostwach. Zawody licznie obsadzone były przez zawodników z Podkarpacia. Swoich sił próbowali również Arkadiusz i Nikodem Jaźwa, Rafał Nykiel, Sławomir Szlachta oraz Seweryn Murdzia.

 

Sławek pierwszy półfinal (130 cm szybkości) przejechał z jedną zrzutką i w bardzo dobrym czasie co dało mu trzecią lokatę. Drugi dzień to zerowy przejazd na Spocie i utrzymanie pozycji. Parkur finałowy, ustawiony przez Szymona Taranta, dodatkowo utrudniał ulewny deszcz i błoto na parkurze. Sławek do startu w finale wybrał Spota. Rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie zwyciężył Andrzej Głoskowski, który jako jedyny nie popełnił żadnego błędu, tuż za nim z jedna zrzutką Tomasz Kumorek. Na trzecim miejscu utrzymał się Sławek z dwiema zrzutkami. Gratulujemy brązowego medalu!

 

 

 

 

 

 

 

ochaby_spot_400

Spot w super formie! W roku 2006 miejsce IV a w tym brązowy medal 

 

 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki