UCHWAT Team to zespół zawodowców - pasjonatów stworzony w celu przygotowania koni skokowych do zawodów jeździeckich najwyższej rangi.
Trening Koni Sportowych
?>
2007-09-05

Wspaniałe widowisko - Strzyżów 2007

Strzyżów 2007!

W ostatni weekend wakacji prezes JKS „Pogórze”- Włodzimierz Uchwat, przy pomocy i współpracy wielu sponsorów, zorganizował widowiskowe regionalne zawody w skokach przez przeszkody przy restauracji Bella Rosa w Strzyżowie. Projekt współfinansowany był m.in. ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG III A Polska – Republika Słowacka zarządzanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska w Rzeszowie. Zgłosiła się bardzo liczna grupa zawodników z całego Podkarpacia jak również z województwa lubelskiego i ze Słowacji.

Przy słonecznej pogodzie i licznie zgromadzonej publiczności rozegrano konkursy od klasy „LL” do „N” a w niedzielę dodatkowo konkurs potęgi skoku. W sobotę dwa najważniejsze konkursy wygrał Arkadiusz Jaźwa na ogierze Self Control. Niedzielne parkury w klasie „P” i „N” padły łupem Sławomira Szlachty na ogierze Admirał i klaczy Fabia a konkurs potęgi skoku - Michała Kaźmierczaka na Rolando. Sławomir Uchwat startował na Flamenco i Capriolandzie i mimo, że nie udało mu się zwyciężyć w żadnym z konkursów „był zadowolony ze swoich wyników i formy koni” o czym świadczyć mogą wyjazdy do dekoracji po każdym z konkursów, w których Sławek brał udział.

Bardzo dobrze spisywały się młode konie UchwatTeam dosiadane przez Roberta Uchwata. W klasie L - Enjoy oraz w P i N - Rivaldo i Coevit, pokonując niedzielne parkury bez puknięć. 

Następną próbą dla tych par będzie start w zawodach ogólnopoloskich w Warszawie na Legii. 

 

strzyzow_deko

dekoracja Flamenco i Sławomir Uchwat

 

strzyzow_caprio]

Caprioland w akcji

 enjoy_400

obiecujący czteroletni Enjoy w akcji. 

coevit_400 

trudne niedzielne parkury nie stanowiły dla pięcioletniego Coevita problemu.

rivaldo_400

dla pięcioletniego Rivaldo parkury  120cm to czysta zabawa ... 


UCHWAT TEAM POLAND Glinik Zaborowski 181 38-100 Strzyżów koło Rzeszowa woj. podkarpackie info@uchwatteam.pl fax: 0-17 27 63 466GALA Opypy Stadnina Kunowo Tarant events Tarant events Tylko Skoki